Image
yükleniyor...

Profesyonel Facebook / Instagram Reklamcılığı Eğitimi (Sertifikalı)


Eğitimlerimiz birebir online özel ders olacak şekilde yapılacaktır. Böylece sizinle daha iyi ilgilenecek ve sorularınızı ders içinde size özel olarak konuşacağız.

Korhan Sarıbek, İstanbul Üniversitesi, İletişim Fakültesi mezunu. Lisans ile birlikte İstanbul Üniversitesi’nde Pedagojik Formasyon eğitimi alarak medya alanında eğitmen kimliğine de sahip oldu. Reklam, dizi ve film setlerinde yardımcı yönetmen olarak bir süre çalıştıktan sonra görsel ve metinsel kabiliyetlerini rahatça kullanabileceği, geleceğin iletişimi sosyal medya dünyasına yöneldi. Birçok büyük markanın sosyal medya uzmanlığı ile birlikte önemli kişi ve kuruluşların sosyal medya danışmanlığını yürüttü. Aynı zamanda çeşitli kurumlarda sosyal medya eğitimi vermeye başladı, bir yandan da markalara ve kişilere sosyal medya uzmanlığı yapmaya devam etmektedir.

10 yıldır profesyonel fotoğrafçı ve videographer olan Korhan, çeşitli video ve fotoğraf projelerine devam etmektedir.

Eğitim ile alakalı her sorunuz için lütfen mail atın, hızlıca yanıtlayalım. egitim@sosyaldepartman.comEğitim Paketlerimiz

Image
Image

Onlarca büyük markayla çalışan Sosyal Departman’ın tüm tecrübelerinden faydalanacağınız eğitimlerle, A’dan Z’ye eksiksiz bir eğitim sizi bekliyor.

1 Yıl Ücretsiz Destek!
Katılımcılar eğitim sonunda hiç kimseye ihtiyacı kalmadan profesyonel olarak reklam verebilir duruma gelecekler ve 1 yıl boyunca tüm sorularına Korhan Sarıbek tarafından yanıt bulacaklar!

“Tanıtımını Yap” Butonunu Unutun!
Eğitim, Facebook/Instagram reklamlarınızı yöneteceğiniz Facebook’un profesyonel reklam paneli Business Manager ve içerisindeki onlarca reklam modelini kapsayacak. Profesyonel adımlarla daha fazla kişiye daha etkili şekilde ulaşmaya hazır olun! Size çok daha az seçenek sunan “Tanıtımını Yap” butonunu unutun! Rakiplerinize fark atmaya merhaba deyin.