HİKAYEMİZ

Ailemize katılmak için, hikayemizi dinleyin...

  • Düşünce
  • Fikir
  • Sanat

SOSYAL DEPARTMAN

Temelleri 2016’da atılan Sosyal Departman, birçok büyük markayla çeşitli projeleri başarıya ulaştıran ekip üyelerini bir araya getirerek 2018’de Korhan Sarıbek öncülüğünde kurulmuş ve kurumsallığa kavuşmuştur.

Değişen reklamcılık dünyasında dijitalin tüm kurallarına hâkim, yenilikçi ve dinamik bir ekipten oluşan Sosyal Departman; alanlarında eğitimli, deneyimli ve uzmanlaşmış bir kadroya sahiptir.

Sosyal Departman, dijital platformlardaki reklamların her aşamasıyla profesyonel olarak ilgilenir, şeffaflık anlayışıyla hareket ederek başarıyı yakalar. Profesyonel olarak sosyal medyanın tüm aşamalarıyla ilgili hizmet veren Sosyal Departman; Google Reklamları, diğer Google hizmetleri, web site tasarımı, video ve fotoğraf prodüksiyonu alanlarında da hizmet vermektedir.

PROFESYONEL ÇÖZÜMLER

PROCESS

Sorunu söyleyin, çözüm bulalım.

Satışlarınızda bir şeyler ters gidiyorsa, sosyal medya ile güçlenmeye hazır olun. En sıkıcı satış sorunlarına kısa vadede çözüm bulabileceksiniz.

Harika sonuçlar alın...

Sizin için en iyisini araştırıyor ve buluyoruz. Sadece bizimle iletişim kurarak, bir çok konuda çözüme ulaşabileceksiniz.

Detaylı istatistikler...

Güncel istatistiksel veriler sayesinde, geri dönüş ve tıklama oranlarını hesaplayabileceksiniz.